Mezinárodní konference Autismus v praxi
Datum: 13. 9. 2015

Jedná se o naši první kazuistickou konferenci, na které budou prezentovány konkrétní příběhy dobré praxe z nepobytových i pobytových služeb pro děti i dospělé s autismem.

Příspěvky budou prezentovány zástupci z APLA Praha i dalších organizací v ČR a také zahraničními hosty.

Více informací a možnost přihlašování naleznete zde:

Účast na konferenci je zdarma. (Hrazeno z projektu Vzdělávání jako brána ke změně k přístupu k lidem s poruchami autistického spektra – reg. č. projektu: CZ.1.04/3.1.03/D5.00013.)

 
 
Vložila: Sara S., září 2015
Zdroj: www..praha.apla.cz

Další články

Portál Pasparťák

Portál Pasparťák

SVP online je ucelený zdroj vzdělávacích aplikací, které jsou určeny pro práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Celkem deset zdarma dostupných aplikací se zaměřuje na pět speciálních vzdělávacích potřeb - specifické poruchy učení, porucha autistického...

Dokument Jak se dělá dobrá škola

Dokument Jak se dělá dobrá škola

Jak funguje škola, kde nejsou tradiční předměty ani pětačtyřicetiminutovky? Jiří Havelka provází sérií o tom, co čeká děti v současných školách. Více zde.

Společné vzdělávání

Společné vzdělávání

Vzdělávání žáků se SVP je zajímavou součástí českého vzdělávacího systému, neboť z dřívější výjimky, tj. ojedinělé integrace žáků se zdravotním postižením v běžných školách, se stalo pravidlo. Běžné mateřské, základní či střední školy dnes navštěvují již desítky tisíc...