STROMEK SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ
Datum: 20. 9. 2015

20. 9 2015

Charitativní bazar

Modre_srdce_logoSpolek Modré srdce, o.s. ve spolupráci s Kulturním a informačním střediskem Hronov pořádá již 6. ročník prodejního charitativního bazaru „Stromek splněných přání“.

Bazar se uskuteční ve foyer Sálu Josefa Čapka v Hronově a to 1. adventní neděli 29. listopadu 2015 v době od 9.00 do 19.00 hodin.
Celý letošní výtěžek bude rozdělen. Jedna polovina půjde pro Emmičku Zhibovou, šestiletou holčičku z Hronova, která je postižena těžkou mentální retardací a druhá část pro čtyřletou Martinku Ročkovou z Hronova, která trpí atrofií mozku.

Proto vás, jako každý rok, prosíme o vaši velkou pomoc a zároveň vás všechny srdečně zveme na náš bazárek, kde budeme darované věci prodávat za symbolické ceny.

V říjnu přijímáme věci do bazaru na adrese Modrého srdce, a to ve Velkém Poříčí, Na Škvárovně 520. V průběhu listopadu bude možné donést darované věci přímo do kulturního střediska KIS Hronov.

Do bazárku je možné darovat:

  • keramiku, hračky, knihy, vlastnoruční výrobky, výtvarné potřeby, kosmetiku, drogistické zboží, časopisy, šperky, CD, DVD, svíčky, vánoční výrobky.

Fantazii se meze nekladou (nepřijímáme pouze oblečení)! Věci do bazárku mohou být samozřejmě starší, použité, ale čisté a nerozbité.

Případné dotazy ráda zodpovím na tel.: 776 654 710 nebo na e-mailové adrese: alexandra.krovinova@seznam.cz

Ze srdce děkujeme a velmi si vážíme každé pomoci.

Za Spolek Modré srdce o.s. Alexandra Křovinová, předsedkyně

modré srdce

Vložila: Sara S., září 2015

Zdroj: FB