Podpůrný víkend pro rodiče
Datum: 11. 3. 2015

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, z.s. si Vás dovoluje pozvat na Podpůrný víkend pro rodiče, rodinné příslušníky a blízké osoby lidí s mentálním postižením a pro rodiče dětí/dospělých osob s autismem, který se bude konat v pátek 24.4.  odpoledne a v sobotu 25.4.2015 celý den v Praze, ve Vzdělávacím institut CHČR, Máchova 7, Praha 2  Vinohrady . 

Zváni jsou jak rodiče, tak lidé s mentálním postižením a autismem, pro které je po celou dobu programu zajištěna asistence a doprovodný program.

Vyplněnou přihlášku – ZDE nám prosím pošlete nejpozději do 17.4.2015.

Děkujeme a těšíme se na shledanou.

pozvanka_vikendPraha_duben.

Další články

Portál Pasparťák

Portál Pasparťák

SVP online je ucelený zdroj vzdělávacích aplikací, které jsou určeny pro práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Celkem deset zdarma dostupných aplikací se zaměřuje na pět speciálních vzdělávacích potřeb - specifické poruchy učení, porucha autistického...

Dokument Jak se dělá dobrá škola

Dokument Jak se dělá dobrá škola

Jak funguje škola, kde nejsou tradiční předměty ani pětačtyřicetiminutovky? Jiří Havelka provází sérií o tom, co čeká děti v současných školách. Více zde.

Společné vzdělávání

Společné vzdělávání

Vzdělávání žáků se SVP je zajímavou součástí českého vzdělávacího systému, neboť z dřívější výjimky, tj. ojedinělé integrace žáků se zdravotním postižením v běžných školách, se stalo pravidlo. Běžné mateřské, základní či střední školy dnes navštěvují již desítky tisíc...