Zásady při výchově dětí s ADHD
Datum: 8. 9. 2015

8.9. 2015

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na přednášku Mgr. Markéty Dobiášové – Zásady při výchově dětí s ADHD. Přednášku pořádáme dne 8. 10. 2015 (17:00 – 18:00) v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně. Více info o přednášce:

Přednášející: Mgr. Markéta Dobiášová – Vystudovala obor Sociální práce na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Od roku 2010 se aktivně věnuje tematice hyperaktivity a neklidu (ADHD) prostřednictvím skupinové a individuální práce s dětmi a jejich rodiči, na toto téma napsala obě diplomové práce. Působila jako asistentka dítěte s ADHD na prvním stupni ZŠ. V současné době je vedoucí Tréninku sociálních a emočních dovedností a programu SKEENER pro hyperaktivní a neklidné děti, je terénní pracovnicí v rodinách s dětmi s ADHD a lektorkou odborných vzdělávacích kurzů o problematice ADHD pro odborníky a rodiče. V létě vede příměstský tábor pro hyperaktivní a neklidné děti ve věku 9-13 let, je autorkou několika specializovaných motivačních plánů pro tyto děti a inovátorkou v oblasti metodických systémů skupinové práce s hyperaktivními a neklidnými dětmi.

Účast na přednášce není podmíněna přihlášením.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte Mgr. Martinu Sloukovou (martina.sloukova@crsp.cz, 731 604 202).

Vložila: Sara S., září 2015
Zdroj:neklidne-deti.cz

Další články

4. Autistická konference

4. Autistická konference

4. Autistická konference se bude konat v pátek 22. září 2023 od 9,15 do cca 17,00 v Praze v Městské knihovně, Malý sál. Registrace za 200 Kč je možná pouze na webu Městské knihovny. Více zde.

Jak vybrat vhodné karty ze systému VOKS?

Jak vybrat vhodné karty ze systému VOKS?

Dítě s PAS není vhodné srovnávat s jeho vrstevníky a při komunikaci je užitečné volit takové pomůcky, kterým dítě nejlépe rozumí a dokáže se díky nim v informacích lépe orientovat. Umožněte dítěti vnímat informace i pomocí zraku, bude si tak moci lépe odpovědět na...

Kdy už umřete? zeptal se ukrajinský autistický chlapec ruských vojáků

Kdy už umřete? zeptal se ukrajinský autistický chlapec ruských vojáků

Dvanáctiletý Maxim Brovčenko je čím dál známější svými obrazy pod uměleckou přezdívkou Kosmo-Max. Kvůli okupaci utekl s maminkou z Berďansku do Záporoží. Odejít do jiné země nechce, protože by nemohl pomáhat Ukrajině. Za svou pomoc dostal ocenění od prezidenta...