Zásady při výchově dětí s ADHD
Datum: 8. 9. 2015

8.9. 2015

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na přednášku Mgr. Markéty Dobiášové – Zásady při výchově dětí s ADHD. Přednášku pořádáme dne 8. 10. 2015 (17:00 – 18:00) v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně. Více info o přednášce:

Přednášející: Mgr. Markéta Dobiášová – Vystudovala obor Sociální práce na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Od roku 2010 se aktivně věnuje tematice hyperaktivity a neklidu (ADHD) prostřednictvím skupinové a individuální práce s dětmi a jejich rodiči, na toto téma napsala obě diplomové práce. Působila jako asistentka dítěte s ADHD na prvním stupni ZŠ. V současné době je vedoucí Tréninku sociálních a emočních dovedností a programu SKEENER pro hyperaktivní a neklidné děti, je terénní pracovnicí v rodinách s dětmi s ADHD a lektorkou odborných vzdělávacích kurzů o problematice ADHD pro odborníky a rodiče. V létě vede příměstský tábor pro hyperaktivní a neklidné děti ve věku 9-13 let, je autorkou několika specializovaných motivačních plánů pro tyto děti a inovátorkou v oblasti metodických systémů skupinové práce s hyperaktivními a neklidnými dětmi.

Účast na přednášce není podmíněna přihlášením.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte Mgr. Martinu Sloukovou (martina.sloukova@crsp.cz, 731 604 202).

Vložila: Sara S., září 2015
Zdroj:neklidne-deti.cz

Další články

Natáčení filmů je jako droga, shodují se tvůrci filmu Spolu

Natáčení filmů je jako droga, shodují se tvůrci filmu Spolu

Nedávno šel do kin jejich neobvyklý film Spolu, který vypráví o návratu dospělé dcery do rodiny, kde hlavní postavou je “desetiletý chlapec” zajatý v dospělém těle. Film natočený podle úspěšné hry italsko-francouzského herce a dramatika Fabia Marry, má velmi příznivé...