Otevření nové pobočky v Českých Budějovicích – APLA Jižní Čechy, o.s
Datum: 12. 9. 2015

Asociace pomáhající lidem s autismem Jižní Čechy, o. s. v polovině září otevře s podporou programu Fondu NNO novou pobočku v Českých Budějovicích. Pobočka zpřístupní rodinám s dětmi a mladistvými s autismem ze spádových oblastí Českých Budějovic odborné služby, které APLA Jižní Čechy, o. s. poskytuje.

Odborné služby nové pobočky v ČB:

– informace o poruchách autistického spektra (PAS), odkazy na odbornou diagnostiku, poradenství, jak rozvíjet a vzdělávat dítě či dospělého s PAS, konzultace řešení problémového chování osob s PAS

–   individuální práce s dětmi, dospívajícími a dospělými s PAS

–   skupinové nácviky sociálních dovedností s dětmi, dospívajícími a dospělými s PAS

–   sociální poradenství.

„Všichni jste srdečně zváni na slavnostní otevření českobudějovické pobočky APLA Jižní Čechy, o. s. na adrese Jírovcova 1339/43, České Budějovice, v pondělí 14. 9. 2015 v 15 hodin.“ Pozvánku naleznete zde.

 
 
Vložila: Sara S., září 2015
Zdroj: www.jcapla.cz

Další články

Proč malé děti nejlépe spí vedle svých maminek

Proč malé děti nejlépe spí vedle svých maminek

Je normální a přirozené, že miminko usne, když je maminka nablízku. Devět měsíců strávilo v její děloze, kdy usínalo a probouzelo se za tlukotu srdce své matky. Je tedy samozřejmé, že mu to bude dělat dobře i po narození.​ Více zde.

Změny v úplatě za MŠ a školní služby

Změny v úplatě za MŠ a školní služby

Upozornění pro rodiče předškolních a školních dětí! S platností od 10. září 2024 jsou rodiny pobírající přídavek na dítě osvobozeny od úplaty za MŠ, družinu a školní kluby.