Seminář k ABA terapii pro rodiče dětí s PAS – Brno, Ostrava
Datum: 26. 10. 2015

25.10. 2015 | Autor: Ondřej Chmela & Jiřina Mečkovská


Vážení rodiče,

dle naší dohody posíláme úvodní email, abychom zkusili dát dohromady skupinu, která by mohla zorganizovat semináře s Mgr. Maštenovou k Aplikovné Behaviorální Aplikaci (ABA) k přístupu k dětem s PAS.

Předběžně jsme s ní tuto možnost v létě diskutovali, ale jak jsme říkali včera, bohužel se nám zatím nepodařilo dát dohromady skupinu alespoň 15 – 20 účastníků.

Pokud by se nám to nyní podařilo, můžeme paní Maštenovou opět oslovit a domluvit nějaký návrh termínů, vždy pravděpodobně v sobotu nebo neděli.

Zároveň jsem se v sobotu předběžně dohodl s doc. Pančochou, že by nám pro tyto účely MU poskytla prostory, čímž by se podařilo snížit náklady na tuto akci.

Také nás oslovila paní Doleželová z Ostravy, která chtěla podobné semináře pořádat v Ostravě s tím, že pokud by se podařilo zformovat podobnou skupinu v Ostravě, mohly by semináře během jednoho víkendu proběhnout v Brně i Ostravě, pokud by paní Maštenová souhlasila, což samozřejmě není s ohledem na její vytížení možné automaticky předpokládat.

Současně bychom chtěli už dopředu upozornit, že bude nutné, abychom sdíleli náklady na pořádání tohoto semináře, v ideálním případě bychom peníze poslali paní Maštenové předem. Semináře by pak zřejmě mohly probíhat na pravidelné bázi.

Paní Maštenová nabídla tříhodinový seminář za 30 EUR na osobu, nebo pětihodinový za 35 EUR na osobu, s tím, že rodiče by platili pouze jeden poplatek.

Dovolili bychom si Vás tímto požádat o potvrzení předběžného zájmu o tyto semináře za výše uvedených podmínek a zároveň o sdělení počtu účastníků za Vaše rodiny tak, abychom věděli, zda máme paní Maštenovou oslovit a zkusit předjednat případné termíny.

Tento e-mail můžete případně dle Vašeho uvážení přeposlat i na další potenciální zájemce. Byli bychom rádi, pokud by se nám Vaše odpovědi shromáždily nejpozději do 14 dní (pozitivní i negativní, abychom ty, kteří nebudou mít zájem dále nespamovali).

Ještě jsem chtěl poprosit – na semináři mi dával kontakt jeden pán z Prahy, ale bohužel to bylo na samostatném papírku, který teď nemohu najít, ale možná se zapsal i na ten velký seznam, dle kterého rozesílám tento e-mail.

Děkujeme za odpovědi.

S pozdravem

Ondřej Chmela & Jiřina Mečkovská

 (prosím o odpověď na oba naše e-maily – ondrej.chmela@email.cz a jirina.meckovska@seznam.cz)

 

Informace:

Maštenová

Základní informace o Aplikované Behaviorální Analýze

 

Vložila: Š.Rosen, 26. říjen 2015
Zdroj: mailing

Další články

4. Autistická konference

4. Autistická konference

4. Autistická konference se bude konat v pátek 22. září 2023 od 9,15 do cca 17,00 v Praze v Městské knihovně, Malý sál. Registrace za 200 Kč je možná pouze na webu Městské knihovny. Více zde.

Jak vybrat vhodné karty ze systému VOKS?

Jak vybrat vhodné karty ze systému VOKS?

Dítě s PAS není vhodné srovnávat s jeho vrstevníky a při komunikaci je užitečné volit takové pomůcky, kterým dítě nejlépe rozumí a dokáže se díky nim v informacích lépe orientovat. Umožněte dítěti vnímat informace i pomocí zraku, bude si tak moci lépe odpovědět na...

Kdy už umřete? zeptal se ukrajinský autistický chlapec ruských vojáků

Kdy už umřete? zeptal se ukrajinský autistický chlapec ruských vojáků

Dvanáctiletý Maxim Brovčenko je čím dál známější svými obrazy pod uměleckou přezdívkou Kosmo-Max. Kvůli okupaci utekl s maminkou z Berďansku do Záporoží. Odejít do jiné země nechce, protože by nemohl pomáhat Ukrajině. Za svou pomoc dostal ocenění od prezidenta...