AUKCE a DRAŽBA pro organizaci ADAM Autistické děti a my o.s.
Datum: 19. 11. 2015

Náš člen ADAM Autistické děti a my o.s. , který se spolupracuje s nadačním fondem KŘÍDLENÍ v rámci projektu Advent plný andělů (APA 2015). Jedná se o předměty, které mají výjimečnou hodnotu a reprezentují neziskové organizace. Vznikly ve spolupráci s klienty, spřízněnými osobami a kreativci. U každého z nich najdete příběh, jak vznikl a čím je jeho hodnota pro autory dána. Výtěžek je určen přímo pro organizaci. Předměty jsou od 3.11. vystaveny na portále KŘÍDLENÍ nadačního fondu až do 3.12. 2015 12 hodin.

I Vy se můžete stát ADVENTNÍM ANDĚLEM.

Můžete dražit, zažít napětí z aukce a získat tak obraz Anděla, a tímto podpoříte terapie pro autistické dětí organizace ADAM Autistické děti a my o.s.

 

Autorem obrazu je Vojtěch Urbačka, student 3. ročníku gymnázia. Inspiraci mu byly dny, které strávil při natáčení videa z tábora pro autistické děti. Anděl je v jeho očích symbolem čisté duše autistického dítěte. Chaotické a složité pozadí znázorňuje okolní svět, který je pro autistické dětí mnohdy nesrozumitelný. Oceňujeme Vojtěchovo umělecké vcítění se do světa těchto děti.

Zakoupením obrazu podpoříte děti s autismem, které rozvijí svoje umělecké nadání zde.

Děkujeme za sdílení a šíření k těm, kteří umí ocenit dobré konání ve prospěch dětí s autismem.

Více informací k účasti se aukce a dražby najdete na portále nadačního fondu KŘÍDLENÍ.

Vložila: Š.Rosen, 19. listopad 2015
Zdroj:
www.kridleni.cz

Další články

Natáčení filmů je jako droga, shodují se tvůrci filmu Spolu

Natáčení filmů je jako droga, shodují se tvůrci filmu Spolu

Nedávno šel do kin jejich neobvyklý film Spolu, který vypráví o návratu dospělé dcery do rodiny, kde hlavní postavou je “desetiletý chlapec” zajatý v dospělém těle. Film natočený podle úspěšné hry italsko-francouzského herce a dramatika Fabia Marry, má velmi příznivé...