AUKCE a DRAŽBA pro organizaci ADAM Autistické děti a my o.s.
Datum: 19. 11. 2015

Náš člen ADAM Autistické děti a my o.s. , který se spolupracuje s nadačním fondem KŘÍDLENÍ v rámci projektu Advent plný andělů (APA 2015). Jedná se o předměty, které mají výjimečnou hodnotu a reprezentují neziskové organizace. Vznikly ve spolupráci s klienty, spřízněnými osobami a kreativci. U každého z nich najdete příběh, jak vznikl a čím je jeho hodnota pro autory dána. Výtěžek je určen přímo pro organizaci. Předměty jsou od 3.11. vystaveny na portále KŘÍDLENÍ nadačního fondu až do 3.12. 2015 12 hodin.

I Vy se můžete stát ADVENTNÍM ANDĚLEM.

Můžete dražit, zažít napětí z aukce a získat tak obraz Anděla, a tímto podpoříte terapie pro autistické dětí organizace ADAM Autistické děti a my o.s.

 

Autorem obrazu je Vojtěch Urbačka, student 3. ročníku gymnázia. Inspiraci mu byly dny, které strávil při natáčení videa z tábora pro autistické děti. Anděl je v jeho očích symbolem čisté duše autistického dítěte. Chaotické a složité pozadí znázorňuje okolní svět, který je pro autistické dětí mnohdy nesrozumitelný. Oceňujeme Vojtěchovo umělecké vcítění se do světa těchto děti.

Zakoupením obrazu podpoříte děti s autismem, které rozvijí svoje umělecké nadání zde.

Děkujeme za sdílení a šíření k těm, kteří umí ocenit dobré konání ve prospěch dětí s autismem.

Více informací k účasti se aukce a dražby najdete na portále nadačního fondu KŘÍDLENÍ.

Vložila: Š.Rosen, 19. listopad 2015
Zdroj:
www.kridleni.cz

Další články

Terapie zaměřená na řešení – představení přístupu

Terapie zaměřená na řešení – představení přístupu

Terapie zaměřená na řešení (známá také jako SF terapie – solution focused therapy, či SFBT – solution focused brief therapy) je jeden z postmoderních systemických přístupů. Tento text nabídne stručné představení tohoto terapeutického směru. Více...

20. narozeniny NAUTIS

20. narozeniny NAUTIS

Národní ústav pro autismus - Nautis pořádá událost 20. narozeniny NAUTIS. Více  zde.