Publikace – Rádce pacienta 2016
Datum: 18. 1. 2016

18. 1. 2016 | Autor: Ministerstvo zdravotnictví

Rádce pacienta je publikace, která má sloužit občanům / pacientům k lepší orientaci ve světě zdravotnictví se zaměřením na poskytování zdravotních služeb.

Rádce je určen všem, kteří se chtějí lépe orientovat ve zdravotnických zařízeních, ve zdravotnické legislativě, v problematice poskytování zdravotních služeb apod. Věříme, že jej ocení především starší občané a senioři, chronicky nemocní či rodiny s dětmi a další.

Ve třetím vydání Rádce pacienta můžete nově nalézt informace o zřízení institutu ombudsmana pacientů přímo na Ministerstvu zdravotnictví ČR, o právech osob zdravotně znevýhodněných, specifika domácí péče a pečovatelské služby, o tom jak vyjádřit cestou online dotazníků svou spokojenost s péčí praktického lékaře i ambulantního specialisty, a mnoho dalších užitečných témat včetně financování českého zdravotnictví.

ZP

 

Rádce pacienta

Publikaci Rádce pacienta 2016 naleznete zde.

 

Vložila: Sara S., 18. ledna 2016
Zdroj: http://www.mzcr.cz/

Další články

12 let byla kurtovaná k psychiatrickému lůžku

12 let byla kurtovaná k psychiatrickému lůžku

SERVER IROZHLAS ZÍSKAL OFICIÁLNÍ MINISTERSKÉ DOKUMENTY, KTERÉ POUKAZUJÍ NA ZÁSADNÍ OMEZOVÁNÍ LIDSKÝCH PRÁV V PSYCHIATRICKÝCH NEMOCNICÍCH. ZPRÁVY, KTERÉ VZNIKLY PŘED ČTYŘMI LETY, MINISTERSTVO NEZVEŘEJNILO A PŘI OPAKOVANÝCH ŽÁDOSTECH O JEJICH VYDÁNÍ POPÍRALO JEJICH...