Mise naděje – film Bojovníci s traumaty, Brno
Datum: 20. 2. 2016

Aneb Jak (vy)léčit traumata lidí s autismem

Bojovníci_s_traumaty-page-001

Rádi bychom Vás pozvali na českou premiéru unikátního filmu Trauma Warriors – Bojovníci s traumaty.

Film je koncipován jako svědectví tří dospělých lidí s autismem, kteří mluví o své rodině, dětství a dospívání a především o traumatech a stresových situacích, kterým museli a musí neustále čelit. Mnoho lidí s autismem se musí vyrovnávat s nepochopením okolí a na své psychické problémy jsou často sami. Je naše chování vůči nim dostatečně citlivé? Čeho se vyvarovat a kde naopak znásobit úsilí?

Film vznikl za podpory americké organizace Autism Research Institute a Mise naděje získala právo na jeho promítání v ČR. Akce se koná u příležitosti Světového dne porozumění autismu a Mise naděje ji pořádá ve spolupráci s projektem Inspirativní rána.

Na tuto jedinečnou událost přijali pozvání:

Zuzana Masopustová, Ph.D. – brněnská psycholožka. Dlouhodobě poskytuje poradenství rodičům, mimo jiné se zaměřením na děti s autismem a děti s emočními problémy.

Tomáš Borůvka – Moderátor akce

V úvodu bude promítán film Bojovníci s traumaty. Poté bude následovat krátká přednáška hosta a otevřená debata s publikem.

Garant akce: Ing. Roman Celý, DiS – náměstek hejtmana JMK pro oblast rodinné politiky
Další podporovatelé: Inspirativní rána, Modrá beruška, Platforma Naděje pro autismus

Kdy: 9. dubna 2016 od 10:00 do 12:00
Kde: kino Scala, Brno
Vstupné: dobrovolné !!!

Těšíme se na Vás!
tým Mise naděje, z.s.

V případě otázek se, prosím, obracejte na mail: vkrizova@misenadeje.cz

P.S. Děláme to pro všechny zdarma a budeme rádi, když nám akci nasdílíte a pomůžete nám tak s její propagací, za což Vám budeme moc vděční!

mise-nadeje_logo

Další články

Natáčení filmů je jako droga, shodují se tvůrci filmu Spolu

Natáčení filmů je jako droga, shodují se tvůrci filmu Spolu

Nedávno šel do kin jejich neobvyklý film Spolu, který vypráví o návratu dospělé dcery do rodiny, kde hlavní postavou je “desetiletý chlapec” zajatý v dospělém těle. Film natočený podle úspěšné hry italsko-francouzského herce a dramatika Fabia Marry, má velmi příznivé...