DORTIÁDA S KOMETOU – Brno
Datum: 24. 2. 2016

24.2.2016

Hezký den Vážení,

tak jako každý rok i v této sezóně připravuje náš hokejový klub HC Kometa Brno ve spolupráci s partnery charitativní akci  DORTIÁDA S KOMETOU. Jedná se již o 7. ročník této akce, kterou připravujeme jak pro děti z dětských domovů, sociálně znevýhodněné děti a děti z projektu JSME JEDNA RODINA, tak pro širokou veřejnost.

7. ročník DORTIÁDY S KOMETOU se koná v sobotu 12. března 2016 v DRFG Areně od 13:30 hod.

Součástí programu bude nejen hodnocení jedinečných dortů s hokejovou tématikou, ale i bohatý doprovodný program pro malé kuchtíky. Děti si budou moci vyzkoušet svoje bruslařské umění, připravit speciální koktejl či si nechat namalovat nějakou pohádkovou postavičku na svůj obličej a užít si spoustu dalších atrakcí, které budou připraveny v průběhu celého odpoledne.

 Jménem Nadačního fondu KOMETA bych Vás i Vaše žáky/studenty/kolegy/klienty ráda pozvala na tuto charitativní akci. Budeme potěšeni, pokud přijmete naše pozvání a DORTIÁDY se zúčastníte společně s námi ať už jako soutěžící či jako návštěvníci.

V případě, že máte zájem se této akce zúčastnit jakožto soutěžící, pro jednotlivce či profesionály jsou připraveny kategorie „Amatér“ a „Profesionál“.  Věříme, že i Váš dort udělá radost všem přítomným dětem. Všechny dorty jsou hodnoceny nejen odbornou porotou, ale i všemi návštěvníky a po vyhlášení výsledků jsou určeny právě těm nejmenším.

Na vítěze jednotlivých kategorií čekají zajímavé ceny.

Registrovat se můžete do 29. 2. 2016 na emailové adrese m.hoffova@kometagroup.cz nebo  dort@kometagroup.cz. V emailu prosím uveďte kontaktní osobu, email a telefon.

Velmi zdvořile bych Vás chtěla požádat i o zveřejnění přiloženého letáku na Vašich informačních portálech. Předem velmi děkuji.

Těším se na brzké setkání s Vámi

S pozdravem a přáním hezkého dne

Mgr. Tereza Vargová

Nadační fond KOMETA
Křídlovická 34
603 00 Brno

mob.: +420 731 129 482
email: t.vargova@nfkometa.cz

www.nadacnifondkometa.cz

      logo

Ze zdroje: mailing

Další články

Jak vybrat vhodné karty ze systému VOKS?

Jak vybrat vhodné karty ze systému VOKS?

Dítě s PAS není vhodné srovnávat s jeho vrstevníky a při komunikaci je užitečné volit takové pomůcky, kterým dítě nejlépe rozumí a dokáže se díky nim v informacích lépe orientovat. Umožněte dítěti vnímat informace i pomocí zraku, bude si tak moci lépe odpovědět na...

Kdy už umřete? zeptal se ukrajinský autistický chlapec ruských vojáků

Kdy už umřete? zeptal se ukrajinský autistický chlapec ruských vojáků

Dvanáctiletý Maxim Brovčenko je čím dál známější svými obrazy pod uměleckou přezdívkou Kosmo-Max. Kvůli okupaci utekl s maminkou z Berďansku do Záporoží. Odejít do jiné země nechce, protože by nemohl pomáhat Ukrajině. Za svou pomoc dostal ocenění od prezidenta...

Hravé listy 1. díl

Hravé listy 1. díl

Zaměřuje se na rozvíjení oblastí hrubé motoriky vytvářející základy pro motoriku jemnou. V jednotlivých kapitolách 1. dílu se děti naučí vnímat tělo ve správných výchozích polohách. V celém obsahu je velká škála grafomotorických úkolů, vědomostních otázek,...