DORTIÁDA S KOMETOU – Brno
Datum: 24. 2. 2016

24.2.2016

Hezký den Vážení,

tak jako každý rok i v této sezóně připravuje náš hokejový klub HC Kometa Brno ve spolupráci s partnery charitativní akci  DORTIÁDA S KOMETOU. Jedná se již o 7. ročník této akce, kterou připravujeme jak pro děti z dětských domovů, sociálně znevýhodněné děti a děti z projektu JSME JEDNA RODINA, tak pro širokou veřejnost.

7. ročník DORTIÁDY S KOMETOU se koná v sobotu 12. března 2016 v DRFG Areně od 13:30 hod.

Součástí programu bude nejen hodnocení jedinečných dortů s hokejovou tématikou, ale i bohatý doprovodný program pro malé kuchtíky. Děti si budou moci vyzkoušet svoje bruslařské umění, připravit speciální koktejl či si nechat namalovat nějakou pohádkovou postavičku na svůj obličej a užít si spoustu dalších atrakcí, které budou připraveny v průběhu celého odpoledne.

 Jménem Nadačního fondu KOMETA bych Vás i Vaše žáky/studenty/kolegy/klienty ráda pozvala na tuto charitativní akci. Budeme potěšeni, pokud přijmete naše pozvání a DORTIÁDY se zúčastníte společně s námi ať už jako soutěžící či jako návštěvníci.

V případě, že máte zájem se této akce zúčastnit jakožto soutěžící, pro jednotlivce či profesionály jsou připraveny kategorie „Amatér“ a „Profesionál“.  Věříme, že i Váš dort udělá radost všem přítomným dětem. Všechny dorty jsou hodnoceny nejen odbornou porotou, ale i všemi návštěvníky a po vyhlášení výsledků jsou určeny právě těm nejmenším.

Na vítěze jednotlivých kategorií čekají zajímavé ceny.

Registrovat se můžete do 29. 2. 2016 na emailové adrese m.hoffova@kometagroup.cz nebo  dort@kometagroup.cz. V emailu prosím uveďte kontaktní osobu, email a telefon.

Velmi zdvořile bych Vás chtěla požádat i o zveřejnění přiloženého letáku na Vašich informačních portálech. Předem velmi děkuji.

Těším se na brzké setkání s Vámi

S pozdravem a přáním hezkého dne

Mgr. Tereza Vargová

Nadační fond KOMETA
Křídlovická 34
603 00 Brno

mob.: +420 731 129 482
email: t.vargova@nfkometa.cz

www.nadacnifondkometa.cz

      logo

Ze zdroje: mailing

Další články

Muzikoterapie

Muzikoterapie

Prostřednictvím hudby (písní, hudebních nástrojů, melodie i rytmu) lze u jedinců s omezením pohybu (MO, SMA, DMD, poškození mozku/míchy,..) či osob se zdravotním postižením (PAS, ADD/ADHD, SPU,...) navodit základní relační účinky a také k rozvoji sluchové percepce....

Arteterapie

Arteterapie

Zatímco u muzikoterapii jde primárně určená pro navození relaxace či pro rozvoj sluchové percepce, výtvarně zaměřené terapeutické techniky rozvíjí primárně jemnou motoriku jedince. Právě z uvedeného důvodu nalézá velkou oblibu v oblasti využití právě u jedinců s...

Dramaterapie

Dramaterapie

Terapie využívajících divadelních prostředků k ovlivnění nežádoucího chování, k budování morálních návykům či k nácviku nových dovedností. U dětí s těžšími formami omezení hybnosti především v oblasti HK lze využít pasivní formu pozorování divadelního představení...