Kašpárek v rohlíku pomůže dětem s autismem už v sobotu
Datum: 31. 3. 2016

31.3. 2016/Autor: Markéta Snížková

TÁBOR – Originální pojetí divadla a hudby, to je Kašpárek v rohlíku. Charitativní představení pro děti a dospělé je projektem, který využívá původní dětské písničky a kombinuje je s netradičními atrakcemi i vystoupením spřízněných tvůrců a umělců. V neposlední řadě pomáhá tento „bejbypankový“ kabaret dětem s autismem. Výtěžek ze vstupného půjde právě na podporu autistických dětí. Kašpárek v rohlíku se bude hrát v sobotu 2. dubna od 16 hodin v Divadle Oskara Nedbala. Akci pořádá APLA Jižní Čechy.

Živá hudební show má být mezigenerační zábavou určenou i pro rodiče dětí. Představení je pokaždé pro diváka zpestřením, jelikož protagonisté zapojují do dění i publikum. Vystoupení trvá zhruba hodinu. Vstupné stojí od 100 do 150 korun, lístky se prodávají na pokladně divadla.

Kašpárkova partička: Na projektu se podílejí nebo podíleli herci loutkohry Jihočeského divadla v Českých Budějovicích (Jiří Šponar, Dominik Linka, Lucie Škodová, Denisa Posekaná, Jan Honig, Jana Hubka Vanýsek, Jiří Muller, Petr Hubík), Blanka Šrůmová, (Tichá dohoda), Mardi (Vypsaná fiXa), Jarda Svoboda (Traband), Karolína Dytrtová (Miou Miou) Ondřej Pečenka (Folk 3 mail), Milan Cais (Tatabojs), Filip Nebřenský (Hm..), David Koller (ex Lucie), Radek Gipsy Banga (Gipsy.cz), Jan Kalina (Sto zvířat), Lenka Dusilová, Jura Hradil (Lesní zvěř), Marek Doubrava (Hm…), Tonya Graves (Monkey Business) a další.

Ze zdroje: http://www.jcted.cz/

Další články

Jak vzniká úzkostlivý rodič?

Jak vzniká úzkostlivý rodič?

Chránit své dítě je pro každého rodiče přirozené. Co když se ale potřeba ochrany zvrtne a stane se z nás úzkostlivý rodič, který neumí dát dítěti přiměřenou svobodu a okrádá jej o možnost čelit přirozenému nebezpečí života a tím si pěstovat odvahu a zdravé sebevědomí?...