Slowone svítí modře s Janem Burianem – Brno
Datum: 31. 3. 2016

Slowone hudební klub v Brně bude svítit modře celý duben, akci zahájí koncertem Jana Buriana v sobotu 2. dubna.

 

 

 

Náš hudební klub se opět připojuje ke kampani „Česko svítí modře“. Modré světlo rozsvítíme 2. dubna na Mezinárodní den osvěty o autismu a zhasneme až na čarodějnice. Chceme tímto gestem ukázat naši solidaritu pro lidi, kteří s tímto handicapem žijí.

Povzbudit chceme všechny ochotné lidi, kteří dennodenně zasvěcují svůj život, aby lidem s poruchou autistického spektra (PAS) pomáhali, a to na všech frontách – rodina, lékaři, sociální pracovníci, nebo pedagogové.

Na pořadu bude veřejný klavírní koncert písničkáře, spisovatele, autora rozhlasových pořadů, televizního moderátora, průvodce a autora dokumentárních filmů Jana Buriana.

Vstupné – 120,- Kč

Zdroj: http://www.slowone.cz/

Další články

Proč malé děti nejlépe spí vedle svých maminek

Proč malé děti nejlépe spí vedle svých maminek

Je normální a přirozené, že miminko usne, když je maminka nablízku. Devět měsíců strávilo v její děloze, kdy usínalo a probouzelo se za tlukotu srdce své matky. Je tedy samozřejmé, že mu to bude dělat dobře i po narození.​ Více zde.

Změny v úplatě za MŠ a školní služby

Změny v úplatě za MŠ a školní služby

Upozornění pro rodiče předškolních a školních dětí! S platností od 10. září 2024 jsou rodiny pobírající přídavek na dítě osvobozeny od úplaty za MŠ, družinu a školní kluby.