APLA- JM -poděkování a pozvání na Den otevřeních dveří
Datum: 2. 4. 2016

Děkujeme za účast na Modrém průvodu a zveme na Den otevřených dveří v pondělí

Několik desítek lidí se včera připojilo k našemu Modrému průvodu centrem Brna, který jsme zakončili v kavárně Anděl. Tam pro nás zahrála a zazpívala Sára Nová s kapelou. Děkujeme všem, co se zúčastnili i pomáhali s organizací. Zveme toto pondělí na Den otevřených dveří v našich nových prostorách na adrese Anenská 10, Brno. Na všechny se těšíme od 10:00 do 17:00.

Na dnu otevřených dveří toto pondělí bude prostor k rozhovorům o našich projektech. Rádi proto přivítáme všechny nové zájemce o naše služby. Těšíme se také na všechny naše dlouhodobé kamarády, kterým rádi ukážeme naše nové prostory. K vidění bude také výstavka výrobků členů keramického kroužku i obrazy Evy Vojtové. Program zpestří vystoupení členů bubenického kroužku od 15  hodin (tedy už o hodinu dříve, než je avizované na plakátech!)

 

 

 Tisková zpráva ke stažení

 

Ze zdroje: www.apla-jm.cz

Další články

Proč malé děti nejlépe spí vedle svých maminek

Proč malé děti nejlépe spí vedle svých maminek

Je normální a přirozené, že miminko usne, když je maminka nablízku. Devět měsíců strávilo v její děloze, kdy usínalo a probouzelo se za tlukotu srdce své matky. Je tedy samozřejmé, že mu to bude dělat dobře i po narození.​ Více zde.

Změny v úplatě za MŠ a školní služby

Změny v úplatě za MŠ a školní služby

Upozornění pro rodiče předškolních a školních dětí! S platností od 10. září 2024 jsou rodiny pobírající přídavek na dítě osvobozeny od úplaty za MŠ, družinu a školní kluby.