APLA- JM -poděkování a pozvání na Den otevřeních dveří
Datum: 2. 4. 2016

Děkujeme za účast na Modrém průvodu a zveme na Den otevřených dveří v pondělí

Několik desítek lidí se včera připojilo k našemu Modrému průvodu centrem Brna, který jsme zakončili v kavárně Anděl. Tam pro nás zahrála a zazpívala Sára Nová s kapelou. Děkujeme všem, co se zúčastnili i pomáhali s organizací. Zveme toto pondělí na Den otevřených dveří v našich nových prostorách na adrese Anenská 10, Brno. Na všechny se těšíme od 10:00 do 17:00.

Na dnu otevřených dveří toto pondělí bude prostor k rozhovorům o našich projektech. Rádi proto přivítáme všechny nové zájemce o naše služby. Těšíme se také na všechny naše dlouhodobé kamarády, kterým rádi ukážeme naše nové prostory. K vidění bude také výstavka výrobků členů keramického kroužku i obrazy Evy Vojtové. Program zpestří vystoupení členů bubenického kroužku od 15  hodin (tedy už o hodinu dříve, než je avizované na plakátech!)

 

 

 Tisková zpráva ke stažení

 

Ze zdroje: www.apla-jm.cz

Další články

Česko svítí modře 2023

Česko svítí modře 2023

Kampaň „Česko svítí modře“ 2023, kterou se Česká republika opět připojí k celosvětové kampani „Light It Up Blue!“, jejímž smyslem je upozornit veřejnost na existenci autismu a vyjádřit podporu lidem, kteří s touto celoživotní jinakostí žijí a také jejich rodinám, se...