Nelehké životní situace ve zlehka napsaných knihách pro děti
Datum: 3. 5. 2022

Ediční řada Má to háček má silné téma – obtížné chvíle v dětských životech. Tituly z ní dokážou povzbudit každého, kdo složitým obdobím prochází.
Rozvod rodičů, autismus, šikana, útěk z domova… to jsou věci, se kterými se mohou setkat všechny děti. I nelehké životní situace se ale dají překonat! To je poselství knižní řady Má to háček, ve které mladí čtenáři od 7 let najdou srozumitelné příběhy o složitých tématech. Autorkami jednotlivých vyprávění jsou populární spisovatelka Ivona Březinová, Lenka Rožnovská a dětská psycholožka Petra Štarková. V jejich podání je jasné, že nic není tak černé, jak se může na první pohled zdát. Více zde

Další články

Poradenství a terapie pro děti

Poradenství a terapie pro děti

Nabízíme vám porozumění, respekt a zájem pomoci vám spravit to, co nefunguje nebo přestalo fungovat ve výchově, či v nastavení osobnosti a tělesných projevů dítěte.​ Více zde.

Revoluce ve starobním zabezpečení pečujících osob?

Revoluce ve starobním zabezpečení pečujících osob?

Rodičovský vyměřovací základ. Tento navrhovaný prvek důchodové reformy, kterou minulý týden představil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka, by znamenal revoluci ve starobním zabezpečení pečujících osob.​ Více zde.