Podpořte rozšíření úhrad ergoterapie ze zdravotního pojištění
Datum: 20. 6. 2022
Na stole VZP ČR nyní znovu leží naše žádost o uzavření smlouvy a možnosti poskytovat ergoterapii hrazenou ze zdravotního pojištění.
Ačkoli je ergoterapie ze zákona hrazená zdravotním pojištěním, VZP se této povinnosti stále zdráhá. Opakovaně s námi tato pojišťovna odmítá uzavřít smlouvu (z důvodu dostatečné dostupnosti služby). Z mého pohledu toto vnímám jako výsměch všem rodinám, které kdy v Praze ergoterapii hrazenou VZP pro své děti hledaly.
Velmi proto prosím rodiny, které se svým dítětem potřebují docházet na ergoterapii, jsou pojištěni u VZP a dokázaly by si najít pět minut času:
Napište na info@vzp.cz- stačí věta o tom, že vám ergoterapie hrazená z VZP není dostupná, i když byste jí čerpat potřebovali + vaši identifikaci. Toto je nejvýznamnější krok, ke kterému pojišťovna musí přihlížet. Potřebovali bychom takto shromáždit alespoň několik desítek podnětů. Více ZDE,

Další články

Hry pro rozvoj komunikačních schopností PUBLIKACE

Hry pro rozvoj komunikačních schopností PUBLIKACE

Umět se správně vyjádřit, dát najevo, co chci, najít ta správná slova… To vše někdy představuje zejména pro děti velkou výzvu. Tato kniha je plná zábavných a kreativních nápadů, které pomáhají k rozvíjení vyjadřovacích schopností. Najdeme v ní hry, jež rozvíjejí...