Mahulena Bočanová vše podřídila dceři: Expartnerům chybí často víc než já, vtipkuje
Datum: 1. 7. 2022

VÁŽÍ SI KAŽDÉ VTEŘINY, KDY JE DCERA ZDRAVÁ A SMĚJE SE
Její dnes už dvacetiletá dcera má lehkou formu autismu a před třemi lety se u ní objevila epilepsie. „Její první epileptický záchvat přišel hned po probuzení, zničehonic. Byl to pro mě zážitek, který mi změnil život. Pochopí to jen ten, kdo to zažil. Já už si vždycky budu vážit každého dne, co dne, každé vteřiny, kdy se směje, je zdravá a je nám fajn. Když si přičichnete k tomu, že všechno může být ve vteřině navždy jinak a život vám pak dá znovu šanci si ‚jen tak žít‘ (což je vlastně zázrak, jen si to neuvědomujeme, dokud nás život nevyděsí až na dřeň), naučíte se radovat čtyřiadvacet hodin denně a ze všeho. Více zde.

Další články

Poradenství a terapie pro děti

Poradenství a terapie pro děti

Nabízíme vám porozumění, respekt a zájem pomoci vám spravit to, co nefunguje nebo přestalo fungovat ve výchově, či v nastavení osobnosti a tělesných projevů dítěte.​ Více zde.

Revoluce ve starobním zabezpečení pečujících osob?

Revoluce ve starobním zabezpečení pečujících osob?

Rodičovský vyměřovací základ. Tento navrhovaný prvek důchodové reformy, kterou minulý týden představil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka, by znamenal revoluci ve starobním zabezpečení pečujících osob.​ Více zde.