Mahulena Bočanová vše podřídila dceři: Expartnerům chybí často víc než já, vtipkuje
Datum: 1. 7. 2022

VÁŽÍ SI KAŽDÉ VTEŘINY, KDY JE DCERA ZDRAVÁ A SMĚJE SE
Její dnes už dvacetiletá dcera má lehkou formu autismu a před třemi lety se u ní objevila epilepsie. „Její první epileptický záchvat přišel hned po probuzení, zničehonic. Byl to pro mě zážitek, který mi změnil život. Pochopí to jen ten, kdo to zažil. Já už si vždycky budu vážit každého dne, co dne, každé vteřiny, kdy se směje, je zdravá a je nám fajn. Když si přičichnete k tomu, že všechno může být ve vteřině navždy jinak a život vám pak dá znovu šanci si ‚jen tak žít‘ (což je vlastně zázrak, jen si to neuvědomujeme, dokud nás život nevyděsí až na dřeň), naučíte se radovat čtyřiadvacet hodin denně a ze všeho. Více zde.

Další články

Proč malé děti nejlépe spí vedle svých maminek

Proč malé děti nejlépe spí vedle svých maminek

Je normální a přirozené, že miminko usne, když je maminka nablízku. Devět měsíců strávilo v její děloze, kdy usínalo a probouzelo se za tlukotu srdce své matky. Je tedy samozřejmé, že mu to bude dělat dobře i po narození.​ Více zde.

Změny v úplatě za MŠ a školní služby

Změny v úplatě za MŠ a školní služby

Upozornění pro rodiče předškolních a školních dětí! S platností od 10. září 2024 jsou rodiny pobírající přídavek na dítě osvobozeny od úplaty za MŠ, družinu a školní kluby.