Mikasa: Autisté na Colours of Ostrava – Snoezelenový stan
Datum: 4. 7. 2022
OKÁŽETE SI PŘEDSTAVIT LÉTO BEZ FESŤÁKU?
Podpořte osoby s autismem. Dejte jim možnost vyrazit na Colours i za rok! Dokážou to pouze s Vaší pomocí. Každá stovka se počítá!
Léto bez fesťáku prostě není to správné léto. Strávit s přáteli společný čas a užít si oblíbené kapely – to nás na festivalech baví. Dokážete si představit, že byste na fesťák strašně moc chtěli, ale nemohli? Nebo byste měli dítě, které by to nezvládlo tak, jako ostatní děti? Přesně tak to mají autisti. Pojďme to změnit!
S autismem na fesťák? Proč ne? V Mikase jsme spojili síly s Colours of Ostrava, aby na fesťák mohli dorazit úplně všichni. Ano, i lidé s poruchou autistického spektra! Už 13 let pomáháme lidem s autismem žít šťastný život ve společnosti. Pomozte nám dostat autisty na jeden z největších fesťáků v Evropě.
SNOEZELENOVÝ STAN
V ČEZ Family parku najdete speciální tmavě modrý nafukovací stan Mikasa, který bude vybaven prvky pro snoezelenovou terapii. Přijďte si vyzkoušet, jaké to je. Tato terapie slouží také jako relaxační místo pro autisty. Díky němu mají místo, kde si odpočinout od ruchů festivalu. Pak jsou připraveni na další koncert a spoustu jiné zábavy.