Znáte portál MÍSTO VE ŠKOLE?
Datum: 2. 9. 2022

Informuje o volných kapacitách ve školách na území ČR:
Web mistoveskole.cz vznikl z iniciativy Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, vytvořili a provozují jej dobrovolníci z komunity expertních dobrovolníků z Česko.digital ve spolupráci s iniciativou Stojíme za Ukrajinou a ukrajinskou komunitní mapou umapa.cz.
Data o kapacitách škol sbírá a poskytuje Ministerstvo školství a mládeže ČR , případnou aktualizaci volných kapacit na vaší škole zadejte do dotazníku MŠMT.
Pokud máte zájem zapojit se do tvorby tohoto webu, přidejte se do Slacku Česko.Digital, nápady na rozšiřování služby můžete posílat na mistoveskole@cesko.digital. Více zde.

Další články

Portál Pasparťák

Portál Pasparťák

SVP online je ucelený zdroj vzdělávacích aplikací, které jsou určeny pro práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Celkem deset zdarma dostupných aplikací se zaměřuje na pět speciálních vzdělávacích potřeb - specifické poruchy učení, porucha autistického...

Dokument Jak se dělá dobrá škola

Dokument Jak se dělá dobrá škola

Jak funguje škola, kde nejsou tradiční předměty ani pětačtyřicetiminutovky? Jiří Havelka provází sérií o tom, co čeká děti v současných školách. Více zde.

Společné vzdělávání

Společné vzdělávání

Vzdělávání žáků se SVP je zajímavou součástí českého vzdělávacího systému, neboť z dřívější výjimky, tj. ojedinělé integrace žáků se zdravotním postižením v běžných školách, se stalo pravidlo. Běžné mateřské, základní či střední školy dnes navštěvují již desítky tisíc...