Kampaň Česko svítí modře startuje 2. dubna a trvá do konce měsíce
Datum: 30. 3. 2023

Vyjádřit pochopení a respekt k lidem na spektru autismu lze různě. Účastí na společenských, vzdělávacích nebo sportovních akcích, modrým prvkem oblečení nebo prostým sdílením informací.
Přejete-li si zapojit se do kampaně nasvícením budovy a nevíte jak, inspiraci a radu naleznete na stránkách partnera kampaně, společnosti Rozsviťme svět.cz.
Vaše účast znamená významné povzbuzení a uznáním všem, kdo s touto jinakostí žijí nebo se v životě s autismem setkávají denně v roli rodičů, sourozenců, prarodičů či těch, kteří jim pomáhají profesně.
Vážíme si Vašeho pochopení, respektu a přijetí lidí na spektru autismu nejen v rámci kampaně a děkujeme za ně. Více zde.

Další články

Poradenství a terapie pro děti

Poradenství a terapie pro děti

Nabízíme vám porozumění, respekt a zájem pomoci vám spravit to, co nefunguje nebo přestalo fungovat ve výchově, či v nastavení osobnosti a tělesných projevů dítěte.​ Více zde.

Revoluce ve starobním zabezpečení pečujících osob?

Revoluce ve starobním zabezpečení pečujících osob?

Rodičovský vyměřovací základ. Tento navrhovaný prvek důchodové reformy, kterou minulý týden představil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka, by znamenal revoluci ve starobním zabezpečení pečujících osob.​ Více zde.