Rhythmic Movement Training International (RMTi)
Datum: 15. 4. 2023

Rhythmic Movement Training International (RMTi) vychází z práce Kerstin Linde, švédské specialistky na pohybový trénink, která vyvinula pohyby na základě svých pozorování toho, jak se mají děti pohybovat. Pohyby v Rhythmic Movement Training International jsou založeny na replikaci pohybů, které kojenci přirozeně dělají. V relacích RMTi pracujeme na používání těchto pohybů k integraci reflexů, takže učení, komunikaci, chování, emocionální a všeobecná pohoda mohou být přístupné a rozvíjené. 

Rytmické pohyby jsou jemné houpavé a reflexní integrační pohyby, které stimulují nervové dráhy a podporují učení, emoční rovnováhu a snadnost pohybu. RMTi je účinný způsob, jak pomoci s příznaky ADD/ADHD, problémy s učením, autismem a behaviorální/emocionální nerovnováhou bez použití drog. Více  zde.

Další články

Poradenství a terapie pro děti

Poradenství a terapie pro děti

Nabízíme vám porozumění, respekt a zájem pomoci vám spravit to, co nefunguje nebo přestalo fungovat ve výchově, či v nastavení osobnosti a tělesných projevů dítěte.​ Více zde.

Revoluce ve starobním zabezpečení pečujících osob?

Revoluce ve starobním zabezpečení pečujících osob?

Rodičovský vyměřovací základ. Tento navrhovaný prvek důchodové reformy, kterou minulý týden představil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka, by znamenal revoluci ve starobním zabezpečení pečujících osob.​ Více zde.