Rhythmic Movement Training International (RMTi)
Datum: 15. 4. 2023

Rhythmic Movement Training International (RMTi) vychází z práce Kerstin Linde, švédské specialistky na pohybový trénink, která vyvinula pohyby na základě svých pozorování toho, jak se mají děti pohybovat. Pohyby v Rhythmic Movement Training International jsou založeny na replikaci pohybů, které kojenci přirozeně dělají. V relacích RMTi pracujeme na používání těchto pohybů k integraci reflexů, takže učení, komunikaci, chování, emocionální a všeobecná pohoda mohou být přístupné a rozvíjené. 

Rytmické pohyby jsou jemné houpavé a reflexní integrační pohyby, které stimulují nervové dráhy a podporují učení, emoční rovnováhu a snadnost pohybu. RMTi je účinný způsob, jak pomoci s příznaky ADD/ADHD, problémy s učením, autismem a behaviorální/emocionální nerovnováhou bez použití drog. Více  zde.

Další články

V SÍTI PODPORY JE PŘES 1000  OBJEKTŮ/SLUŽEB

V SÍTI PODPORY JE PŘES 1000 OBJEKTŮ/SLUŽEB

Mapa SÍŤ PODPORY LIDEM NA SPEKTRU A JEJICH RODINÁM MÁ PŘES 1000 OBJEKTŮ V TĚCHTO KATEGORIÍCH:  Nestátní neziskové organizace se zaměřením na podporu lidí s PAS /výhradně nebo částečně/ Příspěvkové organizace  Poskytovatel sociální služby ambulantní/ terénní...