„OD MAP SI TEĎ DÁVÁM TROŠKU ORAZ,“ ŘÍKÁ MLADÝ UMĚLEC MATĚJ HOŠEK, ZNÁMÝ JAKO TVÁŘ ZNAČKY MAAPPI
Datum: 16. 4. 2023

Matěje Hoška zná řada lidí jako malého usměvavého chlapce, který tvoří originální barevné návrhy map. Matěj ale od doby, kdy se o jeho tvorbu začala v roce 2017 zajímat média i veřejnost, ušel kus cesty. Dnes je už mladý muž, který svou zálibu v kreslení posunul zase o kus dál. Není prakticky den, kdy byste jej nemohli vidět s tužkou v ruce, jak kreslí na papír či do svého tabletu. „Svou poslední mapu jsem kreslil na tabletu před více než dvěma měsíci, byla to imaginární tramvajová trasa. S mapami nekončím, ale už je netvořím tak často, jak tomu bylo před pár lety,“ vysvětluje Matěj.
V rozhovoru s ním se budeme bavit o tom, zda nelituje výběru střední školy, jaké výtvarné techniky jsou mu nyní blízké, jak si zvládá rozvrhnout úkoly a práci a také o jeho plánech do budoucna. Více  zde.

Další články

V SÍTI PODPORY JE PŘES 1000  OBJEKTŮ/SLUŽEB

V SÍTI PODPORY JE PŘES 1000 OBJEKTŮ/SLUŽEB

Mapa SÍŤ PODPORY LIDEM NA SPEKTRU A JEJICH RODINÁM MÁ PŘES 1000 OBJEKTŮ V TĚCHTO KATEGORIÍCH:  Nestátní neziskové organizace se zaměřením na podporu lidí s PAS /výhradně nebo částečně/ Příspěvkové organizace  Poskytovatel sociální služby ambulantní/ terénní...