Rozvoj sebeobslužných dovedností hygiena, sebesycení a oblékání pro děti chystající se do školky – E – BOOK
Datum: 27. 7. 2023

ZLEPŠETE SAMOSTATNOST DĚTÍ V SEBEOBSLUŽNÝCH DOVEDNOSTECH POTŘEBNÝCH NEJEN PRO NÁSTUP DO ŠKOLKY!

Vytvořili jsme pro Vás Shrnující brožuru – Rozvoj sebeobslužných dovedností, aneb jdeme do školky!
Dokument jsme rozšířili a doplnili, aby Vám poskytl ještě více užitečných informací a tipů. Chceme, aby Vaše děti byly připravené a plné sebevědomí při vstupu do školky.

Tento soubor vznikl za účelem poskytnout Vám užitečné tipy a triky, které Vám pomohou s dětmi trénovat a zlepšovat dovednosti v hygieně, stravování a oblékání. Věříme, že tyto dovednosti jsou základem pro samostatnost a sebevědomí dětí, a jsme rádi, že tak můžeme, společně s Vámi, přispívat k jejich rozvoji.  Více zde.

Další články

4. Autistická konference

4. Autistická konference

4. Autistická konference se bude konat v pátek 22. září 2023 od 9,15 do cca 17,00 v Praze v Městské knihovně, Malý sál. Registrace za 200 Kč je možná pouze na webu Městské knihovny. Více zde.

Jak vybrat vhodné karty ze systému VOKS?

Jak vybrat vhodné karty ze systému VOKS?

Dítě s PAS není vhodné srovnávat s jeho vrstevníky a při komunikaci je užitečné volit takové pomůcky, kterým dítě nejlépe rozumí a dokáže se díky nim v informacích lépe orientovat. Umožněte dítěti vnímat informace i pomocí zraku, bude si tak moci lépe odpovědět na...

Kdy už umřete? zeptal se ukrajinský autistický chlapec ruských vojáků

Kdy už umřete? zeptal se ukrajinský autistický chlapec ruských vojáků

Dvanáctiletý Maxim Brovčenko je čím dál známější svými obrazy pod uměleckou přezdívkou Kosmo-Max. Kvůli okupaci utekl s maminkou z Berďansku do Záporoží. Odejít do jiné země nechce, protože by nemohl pomáhat Ukrajině. Za svou pomoc dostal ocenění od prezidenta...