POHYBOVKA
Datum: 14. 9. 2023

Cítili jsme zklamání, že na trhu není výběr kvalitních a zábavných pohybových her. Tak jsme se rozhodli vytvořit jedinečnou deskovou hru nejen v ČR a SR, ale i v Evropě. Pohybovka je hra všech rodin, u které se pobavíte a zacvičíte si s dětmi od 3 do 7 let. Hra v sobě spojuje kouzlo čteného příběhu a radosti z pohybu. Každý příběh obsahuje 16 cviků, které podporují přirozený a zdravý pohyb dětí. No bodeď by ne, když je prověřená špičkovým fyzioterapeutem! Odhalte klíč ke zdravému pohybu, dobré náladě a skvělému času stráveného s rodinou. Hrome, jednoduše se připravte na smršť zábavy v jedné hře! ​Více zde.

Další články

Proč malé děti nejlépe spí vedle svých maminek

Proč malé děti nejlépe spí vedle svých maminek

Je normální a přirozené, že miminko usne, když je maminka nablízku. Devět měsíců strávilo v její děloze, kdy usínalo a probouzelo se za tlukotu srdce své matky. Je tedy samozřejmé, že mu to bude dělat dobře i po narození.​ Více zde.

Změny v úplatě za MŠ a školní služby

Změny v úplatě za MŠ a školní služby

Upozornění pro rodiče předškolních a školních dětí! S platností od 10. září 2024 jsou rodiny pobírající přídavek na dítě osvobozeny od úplaty za MŠ, družinu a školní kluby.